Polykarbonátové podložky pod stoličky

S podložkami pod stoličky smartmatt máte vždy istotu tej najväčšej kvality.

Rozdiel vo kvalite je neporovnateľný už pri prvom pohľade a predstavte si, aký bude rozdiel pri dlhodobom používaní...

        PET                                           POLYKARBONÁT
  
 

Podložka pod stoličku smartmatt slúžiace na účinnú ochranu podlahy a koberce, sa v súčasnosti stala obľúbeným prostriedkom ochrany podlahy. Jej použitie zvyšuje životnosť a vzhľad povrchu podlahy a koberce. Zabraňuje tomu, aby kolieska stoličky zanechali hlboké škrabance. Jej aplikácií je tiež možné zabrániť poškodeniu spôsobenému inými mechanickými vplyvmi, napr. Poliatie, vypálenie, opotrebovanie spôsobené topánkami a pod. Podložky pod kolieskové stoličky smartmatt dovážame v 5 základných rozmeroch. Pre podložky pod stoličky na hladké povrchy sa používa označenie PH, pre podložky pod stoličky na koberce sa používa označenie PCT.

Rozmery podložiek: 5090- 120x90cm / 5100- 120x100cm / 5200- 120x120cm / 5300- 120x150cm / 5400- 120x200cm

Ochranné podložky pod stoličky smartmatt na hladké povrchy, sú vyrobené z kvalitného, nelámavého a ekologicky neškodného polykarbonátu s hrúbkou 1,5 mm. Spodná strana podložky pod stoličku na hladké povrchy je vybavená špeciálnou protišmykovou vrstvou, ktorá zabraňuje podložke v pohybe na hladkom povrchu. Vrchná strana podložky pod stoličky má drobnú štruktúru, ktorá zabraňuje zrkadlovému efektu a umožňuje stoličkám pohybovať sa ticho so správnym trením.

Ochranné podložky pod stoličky smartmatt na koberce, sú tiež vyrobené z kvalitného polykarbonátu, ale majú hrúbku 3mm. Spodná strana podložky je totiž vybavená stovkami hrotov, ktoré zabraňujú podložke v pohybe na koberci. Vrchná strana podložky pod stoličky má drobnú štruktúru, ktorá zabraňuje zrkadlovému efektu a umožňuje stoličkám pohybovať sa ticho so správnym trením.

V našom internetovom obchode nájdete ďalšie typy podložiek pod stoličky smartmatt. Ponúkame Vám aj podložky pod stoličky vo farebnom prevedení  alebo podložky pod stoličky na hladké povrchy s výrezom a podložky pod stoličky na koberce s výrezom. Podložky s výrezom sa poslednou dobou stali trendom a my ideme s dobou. Ponúkame Vám nielen 5 základných typov výrezov podložiek, ale sme pripravení nechať vyrezať podložku pod stoličku v akomkoľvek tvare podľa priania zákazníka. Podložky pod stoličky tiež dokážeme spojiť k sebe, za pomoci spoja puzzle.

Produktom smartmatt, sa myslí podložka pod stoličku, s tou najlepšou kvalitou. Za dlhých 10 rokov, kedy firma Alox s.r.o. účinkuje na českom i slovenskom trhu s podložkami, sme sa nestretli s akýmikoľvek ťažkosťami ohľadne kvality podložiek. Samozrejme sa na internete dajú nájsť aj lacnejšie varianty podložiek, ktoré sa na prvý pohľad môžu zdať totožné ale pri prvých pár týždňoch používania sa rýchlo prejaví zlá kvalita týchto podložiek. Začnú sa ohýbať rohy, môžu začať praskať, zvlní sa Vám na podlahe a nebudú držať na mieste. S kúpením podložky pod stoličku smartmatt si kupujete nielen ochranu Vašej podlahy ale aj Švédskou prvotriednu kvalitu materiálu.

POZOR - Dôležitým prvkom pre 100% ochranu Vašej podlahy alebo koberca je, aby ste si vybrali vždy podložku pod stoličku v dostatočnej veľkosti. Je dôležité aby ste na stoličke, nejazdili cez okraj podložky. Ničí sa tým ako podlaha, tak podložka. Z tohto dôvodu sme pre Vás pripravili už vyššie spomínaný výrez podložky podľa Vášho priania a potrieb. Veľmi dôležité je tiež podložku ihneď po jej obdržaní rozbaliť z pôvodného zabalenie v kotúči. Predídete tak pamäťovému efektu. Ďalej dôrazne odporúčame, neumývajte podložku agresívne chémiou (riedidlo, savo, technický benzín a ďalšie ...).

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie