Podložky pod stoličky smartmatt - výrezy / puzzle spoje

Všechno o výřezu podložek pod židle smartmatt

Podložky pod kolieskové stoličky dovážame v 5 základných rozmeroch. Pre podložky pod stoličky na hladké povrchy sa používa označenie PH, pre podložky pod stoličky na koberce sa používa označenie PCT.

Rozmery podložiek: 5090- 120x90cm / 5100- 120x100cm / 5200- 120x120cm / 5300- 120x150cm / 5400- 120x200

Z týchto základných rozmerov podložiek pod stoličky robíme určité druhy výrezov. Vždy sa vychádza zo základného rozmeru podložky.

Druhy výrezov:

  • výrez typu X - toto označenie sa používa pre oválny výrez s výstupkom na nohy
  • výrez typu L - toto označenie sa používa pre výrez na kratšej strane
  • výrez typu Q - toto označenie sa používa pre výrez na dlhšej strane
  • vyrez typu D - toto označenie sa používa pre oválny a kruhový výrez

Výrezy na Vaše prianie

-Ak si nevyberiete z našich základných výrezov, sme schopní, nechať vyrezať podložku podľa Vašich prianí a potrieb. Stačí nám iba zaslať presné rozmery podložky a my Vám ju necháme vyrezať. Vždy je ale potrebné vychádzať z 5 základných rozmerov podložiek.

Všechno o spojení podložek k sobě za pomoci spoje puzzle

Podložky pod kolieskové stoličky tiež dokážeme spojiť k sebe za pomoci spoja puzzle. Tento spoj možno použiť len na podložky pod stoličky pre hladké povrchy. Pokiaľ Vám teda nestačí naše najväčšie dovážané podložka 120x200cm, môžete si nechať podložky ľubovoľne spojiť k sebe. Pri kombinácii s vlastným výrezom, Vám dokážeme vyrobiť podložku pod stoličku, v akomkoľvek tvare a veľkosti.

Upozorňujeme, že takto spojené podložky musia byť položené na rovné a hladké podlahe. Mali by byť plošne zaťažené, aby sa predišlo zdvihnutia podložky v spoji, alebo podlepené obojstrannou priehľadnou páskou. Keďže je to vždy objednávka na zákazku, nevzťahuje sa na tento tovar bežná záruka.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie